
Blijft u graag op de hoogte van ontwikkelingen?
In onze gratis whitepapers delen wij informatie over de nieuwe regels van de wetgeving, innovaties binnen analyses en vertellen wij over de digitalisering van de markt.
Op 17 en 18 juni was Nutrilab aanwezig op de Free From Food Expo in Wenen. Deze internationale vakbeurs bracht producenten, leveranciers en dienstverleners samen.
Voor Nutrilab was dit een waardevolle gelegenheid om bestaande relaties te versterken en nieuwe contacten te leggen. We hebben met veel (potentiële) klanten gesproken over de ontwikkelingen binnen de voedingsindustrie en de rol die laboratoriumanalyses spelen in kwaliteit en voedselveiligheid.
De gesprekken en connecties die we tijdens de beurs hebben opgedaan, bieden een mooie basis voor toekomstige samenwerkingen. We kijken met enthousiasme terug op twee inspirerende dagen vol kennisuitwisseling, innovatie en netwerkuitbreiding.
Wij komen graag bij u op bezoek om uw kwaliteitsvraagstukken te bespreken.
Adviesgesprek plannenIn onze gratis whitepapers delen wij informatie over de nieuwe regels van de wetgeving, innovaties binnen analyses en vertellen wij over de digitalisering van de markt.
Powered by Wallbrink Crossmedia