Nutrilab; Vakblad Voedingsindustrie: Houdbaarheidsstudies | Nutrilab B.V. Microscoop Analyse selector
keyboard_arrow_left
close
keyboard_arrow_left
close

Nieuwe column in Vakblad Voedingsindustrie: Houdbaarheidsstudies

Ramon Sterk

Geschreven door: Ramon Sterk in Analyses op 13 mei 2026

timer Leestijd: 1 minuut

Wat komt er allemaal kijken bij het vaststellen van de houdbaarheid van voedingsmiddelen? 

In deze column deelt Ramon Sterk, Teamleider Microbiologie en Allergenen bij Nutrilab, zijn kennis en praktijkervaring over houdbaarheidsstudies, wetgeving en voedselveiligheid.

Een interessant artikel voor producenten die meer inzicht willen krijgen in THT- en TGT-bepalingen en de rol van microbiologisch onderzoek binnen de voedingsindustrie.

Lees het volledige artikel hier: https://vakbladvoedingsindustrie.nl/nl/artikel/column-ramon-sterk-houdbaarheidsstudies 



divider

Uw kwaliteit is onze zorg

Wij komen graag bij u op bezoek om uw kwaliteitsvraagstukken te bespreken.

Adviesgesprek plannen
whitepaper

Blijft u graag op de hoogte van ontwikkelingen?

In onze gratis whitepapers delen wij informatie over de nieuwe regels van de wetgeving, innovaties binnen analyses en vertellen wij over de digitalisering van de markt.

symbol symbol

Nieuwe column in Vakblad Voedingsindustrie: Houdbaarheidsstudies

Wat komt er allemaal kijken bij het vaststellen van de houdbaarheid van voedingsmiddelen?  I...

LEES ARTIKEL Pijltje

Verpakkingsmaterialen en microplastics in veevoer: een groeiend aandachtspunt

Bij de productie van veevoer worden steeds vaker reststromen uit andere sectoren, zoals de bakkerij-...

LEES ARTIKEL Pijltje